jaunumi

Pirmais elektroauto salidojums jau šajā trešdienā Jelgavā!

 

Trešdien, 2015.gada 20.maijā, notiks pirmais elektrotransportlīdzekļu (ETL) Salidojums, kurā aicināti piedalīties gan ETL īpašnieki, gan ikviens interesents! Salidojums notiks Jelgavā, Pasta salā, sākums plānots pulksten 11.00 (ierašanās no pulksten 10.00).

 

Savukārt pirms Salidojuma norises Jelgavā, jau 20.maija rītā, pulksten 8.30-9.00 no Rīgas Rātsnama notiks svinīgā elektrotransportlīdzekļu izbraukšana uz Jelgavu.

 

Dalība pasākumā un tā apmeklējums ir bez maksas. Dalībai Salidojumā jau pieteikušies vairāki desmiti elektrotransportlīdzekļu īpašnieki no dažādām Latvijas pilsētām – gan ar lēngaitas (piemēram, e-AIXAM city Premium, Melex NCAR), gan ātrgaitas elektromobiļiem (piemēram, VW e-up!, BMW i3, Renault Fluence ZE, Citroen Berlingo, Mazda RX8, Fiat Fiorino). Plānots, ka Salidojumā būs apskatāmi arī tādi elektromobiļi, kā KIA SOUL EV un TESLA, kā arī elektriskie velosipēdi. Savukārt par savu pieredzi pastāstīs vairāk kā 30 elektromobiļu, kā arī desmit elektrisko velosipēdu lietotāji.

 

Salidojumu organizē biedrība „Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” un biedrība „Zemgales reģionālās enerģētikas aģentūra”, Eiropas Komisijas programmas „Inteliģenta Enerģija Eiropai” projekta „Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības stratēģijas” („Beyond Energy Action Strategies”/BEAST, Nr. IEE/13/839/S12.675536) ietvaros.

 

Salidojumu atbalsta „Møller Auto Lidosta” Volkswagen centrs.

 

Vairāk par pirmo ETL Salidojumu: http://e-transports.lv/index.php/jaunumi/116-aicinajums-piedalities-elektroauto-salidojuma

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766