jaunumi

Latvijā ir uzsākts jauns projekts „E-mobilitātes veicināšana Latvijā klimata pārmaiņu novēršanai”, kuru īsteno Baltijas Vides forums sadarbībā ar SIA „Ardenis” un Latvijas Riteņbraucēju apvienību. Projekta galvenais mērķis ir uzlabot sabiedrības zināšanas un izpratni par e-mobilitāti, radot labvēlīgus priekšnoteikumus straujākai elektromobilitātes attīstībai Latvijā.

Īpaša uzmanība projektā veltīta pašvaldību aktivitātēm un to atbalstam. Projekta laikā plānots izstrādāt rokasgrāmatu pašvaldībām, informējot tās par e-mobilitātes jautājumiem un apkopojot praktisku informāciju elektromobilitātes ieviešanai.

Atklāšanas seminārā projekta organizatori informēja interesentus par projekta mērķiem, plānotajām aktivitātēm un līdz šim iegūtajiem rezultātiem. VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) kā atbildīgā organizācija par elektromobilitātes attīstību Latvijā dalībniekus iepazīstināja ar valdības apstiprināto dokumentu „Elektromobilitātes attīstības plāns 2014. – 2016.gadam”. Savukārt Neils Kalniņš pastāstīja par dažādām atbalsta programmām un projektiem, kuros iespējams piesaistīt finansējumu elektromobilitātes ieviešanai.

Sīkāka informācija par projektu un semināru, kā arī prezentācijas pieejamas mājas lapā: http://emobilitate.lv/jaunums-1/

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766