jaunumi

 

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) 2015.gada aprīlī uzsāk pētījuma  1.2. „Pētījums par tālas darbības RFID izmantošanu elektroauto automātiskai identifikācijai un šādas sistēmas eksperimentālā modeļa izstrāde” realizēšanu projekta „Transporta mašīnbūves kompetences centra izveide” ietvaros, par kuru SIA „ Transporta mašīnbūves kompetences centrs” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” 2011.gada 06.aprīlī ir noslēgusi līgumu Nr. L-KC-11-0002.

Pētījuma mērķis ir iegūt jaunas zināšanas par iespējām automātiski identificēt elektroauto to uzlādes veikšanai, izmantojot numuru zīmēs iestrādātas tālas darbības radiofrekvences identifikatorus (RFID), kā arī elektroauto automātiskas identifikācijas sistēmas eksperimentāla modeļa izstrāde.

Plānots, ka elektroauto automātiskas identifikācijas sistēma tiks izmantota Nacionālā līmeņa elektromobiļu uzlādes staciju tīkla esošajās uzlādes stacijās, nodrošinot praktisku un lietotājam draudzīgu uzlādes procesu.

Jau vēstīts, ka 2014.gada pavasarī valdība apstiprināja dokumentu „Elektromobilitātes attīstības plāns 2014.-2016.gadam”, kas paredz Nacionālā līmeņa elektroauto uzlādes staciju tīkla izveidi, un kā atbildīgo par šī plāna īstenošanu noskatot CSDD (vairāk šeit).

Pētījumu CSDD īsteno sadarbībā ar SIA „Transporta mašīnbūves kompetences centrs”, SIA „MMX Energy” un SIA „Applied Electronic Labs”.

 

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 67025730

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mājas lapa: www.csdd.lv

Twitter: @csdd_lv

CSDD diennakts informācijas tālrunis: 67025777

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766