jaunumi

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kopš 2015.gada pavasara turpina pētījumu 1.2. „Pētījums par tālas darbības RFID izmantošanu elektroauto automātiskai identifikācijai un šādas sistēmas eksperimentālā modeļa izstrāde” realizēšanu, kas notiek projekta „Transporta mašīnbūves kompetences centra izveide” ietvaros. Par šī projekta veikšanu 2011.gada 6.aprīlī noslēgts līgums Nr. L-KC-11-0002 starp SIA „ Transporta mašīnbūves kompetences centrs” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Pētījuma gaitā ir apzināti tālās darbības radiofrekvences identifikatoru (RFID) uztveršanas jeb darbības lauka parametri un tiek veikti nepieciešamie regulējumi un testi, lai noteiktu optimālo pārklājuma lauku elektroauto valsts reģistrācijas numura zīmē iebūvētā RFID sensora nolasīšanai, automobilim piebraucot pie uzlādes stacijas.

Šī pētījuma mērķis ir iegūt jaunas zināšanas par iespējām automātiski identificēt elektroauto to uzlādes veikšanai, izmantojot numuru zīmēs iestrādātos RFID sensorus, kā arī izstrādāt elektroauto automātiskās identifikācijas sistēmas eksperimentālo modeli.

Pētījumu CSDD īsteno sadarbībā ar SIA „Transporta mašīnbūves kompetences centrs”, SIA „MMX Energy” un SIA „Applied Electronic Labs”.

 

 

 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766