jaunumi
Pirms dažiem gadiem lielākā daļa automobiļu, kas darbojās ar elektrību un tajā pašā laikā spēja iekļauties ikdienas satiksmē, likās mīts. Realitātē jau šobrīd pa mūsu Latvijas ceļiem ripo vairāki simti elektromobiļu. Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) vēlas būt dabai draudzīgāka, ekonomiskāka un ikdienas darbos izmanto VW e-Up! - ar elektrību darbināmos auto.

Lai popularizētu aktīvo atpūtu un dabai draudzīgu dzīvesveidu, 20.aprīlī RTU Studentu parlaments organizē elektromobiļu sacensības. Tajās piedalīsies gan 12 RTU elektromobiļu komandas, gan citi Latvijas uzņēmumi, kuri arī izmanto VW e-Up! savā ikdienā. Pasākumu informatīvi atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Sacensību dalībnieku komandām būs jāveic ātrākais un īsākais maršruts, patērējot vismazāk elektroenerģijas.

Starts būs pie BT1 Starptautisko izstāžu centra Ķīpsalā (Ķīpsalas ielā 8) plkst.16:00.

Lai noskaidrotu labākos, vērā tiks ņemta prasme orientēties pa Rīgu, braukšanas ekonomiskums un uzrādītie kontrolpunktu rezultāti.

Vairāk informācijas par sacensību norisi un laika plānu meklēt Elektromobiļu sacensību nolikumā - http://ej.uz/vwup_2016.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766