jaunumi

Jau pagājušā gada nogalē ziņojām, ka CSDD saņēma uzaicinājumu no Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) sagatavot un iesniegt Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēta projekta pieteikumu elektrotransportlīdzekļu (ETL) uzlādes infrastruktūras objektu tīkla izveidošanai un attīstībai.

Varam droši paziņot, ka 2016. gada 11. aprīlī ar CFLA tika noslēgta vienošanās par projekta “Elektrotransportlīdzekļu uzlādes infrastruktūras izveidošana” īstenošanu. Šī vienošanās ir devusi zaļo gaismu nacionāla līmeņa uzlādes tīkla izveidošanai, tā nodrošinot ETL lietošanas iespēju visā Latvijas teritorijā un novēršot braukšanas attāluma ierobežojumu. Projektu paredzēts īstenot līdz 2021. gada janvārim un lielāko daļu no tā finansē ERAF.

Atgādinām, ka nacionālā uzlādes tīkla izveide paredzēta vairākos posmos. Pirmajā posmā uzlādes stacijas tiks izvietotas uz valsts galvenajiem autoceļiem un šī posma realizācija jau ir uzsākta. Tāpat uzlādes stacijas tiks uzstādītas uz reģionālajiem autoceļiem kā arī lielākajās apdzīvotajās vietās, un šajā posmā precīzs staciju skaits un atrašanās vietas tiks noteiktas veicot detalizētu izpēti. 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766