jaunumi

Pirmās ziņas par “BMW CE 04” projektu parādījās pagājušā gada vasarā, kompānijai reģistrējot virkni preču zīmju, kas paredzētas motocikliem un motorolleriem. Reālas aprises tas uzņēma novembrī, kad tika prezentēts visai futūristiska izskata elektriskā motorollera koncepts, bet pēdējās uzņēmuma darbības liecina par tā tuvošanos sērijveida ražošanai.

“BMW” motorollera dizaina skices iesniedzis Eiropas Savienības intelektuālā īpašuma birojā. Iesniegtie attēli liecina, ka motorolleris savās aprisēs ir ārkārtīgi līdzīgs prezentētajam konceptam. Vienīgās nozīmīgās izmaiņas ir aizmugurējais spārns ar reģistrācijas numura paliktni un pagriezienu rādītājiem, kā arī citi atpakaļskata spoguļi.

Šādas izmaiņas pieprasa sertifikācija, lai transportlīdzeklis tiktu atzīts par atbilstošu dalībai ceļu satiksmei. Tas savukārt norāda, ka motorolleris varētu būt ļoti tuvu sērijveida ražošanai. Protams, nav nekādas garantijas, ka projekts tiešām nonāks ražošanā, taču viss par to liecina. Tehniskās specifikācijas pagaidām nav zināmas, jo transportlīdzeklis vēl nav oficiāli izziņots ražošanā.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766