jaunumi

Elektroauto pamazām ienāk arī ārkārtas dienestu autoparkā – Ņujorkas policijas departaments paziņojis, ka jau šovasar tā rīcībā nonāks 184 elektriskie Ford Mustang Mach-E, kas patrulēs ASV lielpilsētas ielās. Šādā veidā pilsētas policija cenšas padarīt savu autoparku kaut nedaudz dabai draudzīgāku.

Protams, ka policijas auto nedaudz atšķiras no parastās mašīnas, kas nopērkama salonā – Ņujorkas policijas Mustang Mach-E bāzētas GT komplektācijā, kas attīsta 480Zs un 814Nm, kas līdz 100km/h ļauj paātrināties 3,5 sekundēs. Panorāmas jumtu policijas mašīnā aizstās parastais dzelzs jumts. Mašīnas, protams, aprīkotas ar bākugunīm, kas ir standarta prasība policijas transportam. Tāpat atšķiras durvju paneļi un stikli, kas veidoti izturīgāki nekā parastajai mašīnai.

 

Ford jau pērn rudenī testēja mašīnu Mičiganas štata policijas departamentā. Auto kopumā atbilda policijas prasībām, taču tajā esot grūti izvietot policijas darba ekrānus, ir arī atsevišķas citas nepilnības, kas gan būtiski neietekmē ikdienas patrulēšanu. Interese par Mach-E kā policijas auto esot arī citviet ASV un Lielbritānijā, savukārt turpat Ņujorkā apstiprināts lēmums pasūtīt līdz pat 250 Tesla elektriskie policijas auto, tiesa, pasūtījums pagaidām nav veikts. Šobrīd policijas iecirkņos tiek uzstādītas uzlādes iekārtas, bet Ņujorkas ielās jaunos un elektriskos patruļauto varēs ieraudzīt jau šovasar.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766