jaunumi

Tesla Model Y neapšaubāmi bijis ļoti veiksmīgs modelis – tas ir pārdotākais elektriskais krosovers un vislabāk tirgotais elektriskais modelis daudzviet pasaulē. Autoražotājs uzskata, ka jau nākamgad Model Y varētu kļūt par pasaulē pārdotāko automašīnu, izkonkurējot arī modeļus ar iekšdedzes dzinējiem.

Šādus apgalvojumus sarunā ar akcionāriem izteicis uzņēmuma vadītājs Īlons Masks, kurš nereti izceļas ar ļoti ambicioziem, brīžiem neizpildāmiem apgalvojumiem par savu uzņēmumu 

Ja skatāmies skaitļos, tad pasaulē pārdotākais modelis bija Toyota Corolla, kas pārdots 1,15 miljonos eksemplāru. Ja salīdzinām, tad Tesla pērn kopumā pārdeva 936 tūkstošus mašīnu. Nevis 936 tūkstošus Model Y, bet visus modeļus kopā. Tesla šogad, visticamāk, krietni pārsniegs pērn uzstādītos rekordus, piegādājot ap 1,3 miljoniem mašīnu. Tas viss par spīti problēmām ar apjomu palielināšanu rūpnīcās Teksasā un Berlīnē, kā arī lokdaunam Šanhajā, kas uz vairākām nedēļām piespieda apturēt ražošanu Ķīnas lielpilsētā.

Tesla atrisinot problēmas, ko viņi paši var atrisināt (rūpnīcās Teksasā un Berlīnē) un nākamgad darbojoties ar lielāku jaudu, elektroauto ražotājs tiešām dosies pretī jauniem rekordiem. Model Y ir Tesla veiksmes stāsts, īpaši, ja ņemam vērā tā cenu – lētākajā izpildījumā auto cena sākas no 52 tūkstošiem eiro.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766