jaunumi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī gada 3. septembrī Stāmerienas Bānīša svētku ietvaros norisināsies jau septītais, ikgadējais elektroauto lietotāju salidojums, kura laikā dalībniekiem un skatītājiem bez maksas būs iespēja aplūkot Latvijā pieprasītākos elektroauto modeļus un iepazīties ar videi draudzīgā transporta lietošanas iespējām.

Elektroauto salidojuma programma:

  • līdz plkst. 12.00 elektroauto novietošana teritorijā pie Stāmerienas dzelzceļa pārbrauktuves;
  • 13.30 bānīša sagaidīšana;
  • 14.30 elektroauto svinīgais brauciens uz Stāmerienas pili.

Pasākuma laikā tiks pieminēts arī Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības (BIMAB) dibinātājs, elektromobilitātes eksperts un vides entuziasts Arnis Bergs. 

Elektroauto salidojumā dalību vēlams pieteikt līdz 2. septembrim, norādot dalībnieka nosaukumu (vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums), elektroauto modeli un izlaiduma gadu, kā arī akumulatora kapacitāti, sūtot pieteikumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Dalība salidojumā ir bez maksas.

Ikgadējo elektroauto salidojumu rīko Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība, Latvijas bezizmešu un ilgtspējības portāls Uzlādēts.lv un starptautiskais elektroauto uzlādes tīkls Eleport. 

Paralēli elektroauto salidojumam norisināsies arī Gulbenes-Alūksnes bānīša 119. dzimšanas dienas svinības pie Stāmerienas stacijas, kā ietvaros darbosies tirdziņš “No smiekliem līdz asarām”, būs apskatāma karikatūru izstāde kopā ar karikatūristu Gati Šļūku, kā arī vairums izklaides iespējas ģimenēm ar bērniem un muzikāli uzvedumi – grupa “Rahu The Fool”, JDK “Poga” (Stāmeriena), JDK “Katlakalns” un daudzi citi. 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766