jaunumi

Lai arī Harley-Davidson 2019. gadā izlaida savu pirmo elektrisko motociklu LiveWire un pēc tam to izdalīja atsevišķā publiskā kompānijā, kas kļuva par pirmo biržā kotēto elektrisko motociklu uzņēmumu ASV, tomēr šo zīmolu mēs parasti asociējam ar klasiskiem un skaļiem motocikliem, kurus stūrē apaļīgi dzīves pilnbriedu pārsnieguši vīrieši. Tomēr tas mainīsies.

Uzņēmuma vadītājs Jochen Zeitz ir izteicies, ka Harley-Davidson nākotnē ir 100% elektriska. Skaidrs, ka šīs pārmaiņas nenotiks ātri, tomēr varam būt diezgan droši, ka pēc pāris gadu desmitiem pilnīgi visie jaunie Harley-Davidson motocikli būs pilnībā elektriski. Viņš arī norādījis, ka uzņēmuma 120 gadu vēsture ir zīmīga ar to, ka tas ir nemitīgi attīstījies un audzis. Vienīgi šobrīd vēl nav skaidrs kā šīs izmaiņas notiks juridiski. Vai LiveWire pārņems visu Harley-Davidson biznesu?

 

Ja ir vēlme pabraukt ar klasisku pļerkstošu Harley-Davidson, tagad varētu būt labs laiks tādu motociklu pasūtīt. Izbaudām vēl pēdējo desmitgadi ar klasiskiem iekšdedzes dzinējiem aprīkotiem motocikliem, jo nākotne diemžēl vai par laimi raugās būt elektriska.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766