Uzlāde

E-mobi ir nacionālais elektromobiļu uzlādes staciju tīkls, kas nodrošina elektromobiļu pārvietošanos visā Latvijas teritorijā.

Uzlādes staciju tīklu un 141 ātrās uzlādes staciju visā Latvijas teritorijā uztur VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD).

Maksa par uzlādes pakalpojumu CSDD uzturētajās e-mobi ātrās uzlādes stacijās, izmantojot e-mobi autorizācijas karti, e-mobi vai Mobilly mobilo aplikāciju, ir norādīta mājas lapā e-mobi.lv sadaļā "Cenas". Skatīt ŠEIT.

Uzlādes punktu karte (Karte) sniedz informāciju par papildus uzlādes iespējām Latvijas teritorijā, sākot ar sadzīves rozetes pieslēgumu.

Detalizēta informācija par uzlādes punkta uzlādes jaudu, darba laiku u.c. ir atrodama izvēloties konkrēto uzlādes punktu Kartē.

Kartes datus uztur un regulāri aktualizē biedrība “Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” (BIMAB; http://www.bimab.lv/).

Kā rāda Kartes uzturēšanas pieredze no 2011.gada, Kartes dati par uzlādes pakalpojuma sniedzējiem izplatās citos, arī starptautiskos, resursos.

Uzlādes punkta datu iekļaušana Kartē ir bez maksas. Konsultācijas par uzlādes punkta izveidošanu un pieteikšanās iekļaušanai Kartē, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766